+38 044 351 75 56
Українською | На русском | in English

ПрАТ "ІСУЗУ-АТАМАН УКРАЇНА"

Офіційний дистриб'ютор АТ «Черкаський автобус»

ПрАТ "ІСУЗУ-АТАМАН УКРАЇНА" - офіційний дистриб'ютор завода-виробника АТ «Черкаський Автобус»Завод виробляє автобуси малого та середнього класів міського, міжміського призначення на базі шасі та агрегатів виробництва компанії Isuzu Motors Limited (Японія); з виробничих стапелів протягом 19 років зійшло та було продано більш ніж 20 тисяч автобусів.

 

Продукція, що реалізується, відповідає всім екологічним та технологічним європейським нормам, стандартам та вимогам. Кузова та агрегати відмічені підвищеною надійністю та тривалістю експлуатації. Пасажиромісткість автобусів розрахована на оптимальні пасажиропотоки і, відповідно, під різні дорожні покриття та різну пропускну здатність цих доріг. Моделі автобусів черкаського виробництва А091, А092 неодноразово визнані кращими на вітчизняних виставках в період з 2001 року, дипломовані та номіновані званням "Кращий автобус".

В теперішній час розроблена спеціальна програма розвитку АТ «Черкаський Автобус» , яка гарантує підприємствам фінансову стабільність, розширення модельного ряду автобусів та можливість подальшого розвитку з участю в довгострокових виробничих програмах, як в Україні, так і за кордоном.

Результатом активної політики та високопрофесіонального гарантійного сервісу нашої компанії на сьогодняшній день - добре знаний бренд, як в Україні, так і за її межами. Підтвердженням тому є довготривале та ефективне співробітництво з партнерами в багатьох країнах та широка дилерська сітка: за весь період роботи продані та успішно експлуатуються автобуси в Росії, Білорусі, Молдові, Казахстані, Азербайджані, Грузії, Вірменії, а також у країнах Європи - Польщі, Сербії, Болгарії.


 

Новини компанії

22.01.2020

Повідомлення про несвоєчасне розкриття особливої інформації  емітента.

(Кваліфікований електронний підпис на документі, керівник або уповноважена особа)

_________________________________________________________________

22.01.2020

Особлива інформація емітента. Відомості про набуття прямо або опосередковано особою (особами, що діють спільно) з урахуванням кількості акцій, які належать їй та її афілійованим особам, контрольного пакета акцій.

(Кваліфікований електронний підпис на документі, керівник або уповноважена особа)

_________________________________________________________________30.12.2018

Повідомлення про виникнення особливої інформації (інформації про іпотечні цінні папери, сертифікати фонду операцій з нерухомістю) емітента.

_________________________________________________________________

28.12.2018
Повідомлення про факт набуття права власності на прості іменні акції
ПРАТ «ІСУЗУ АВТО, УКРАЇНА»

_________________________________________________________________________

23.12.2018
ІНФОРМАЦІЯ про загальну кількість акцій та голосуючих
акцій станом на дату складання переліку акціонерів,
які мають право на участь у загальних зборах акціонерів

_________________________________________________________________________

 

11.02.2015

Новые газовые автобусы на базе агрегатов ISUZU(Япония).

ПАО «ЧЕРКАССКИЙ АВТОБУС» выпустил в серийное производство первые в Украине газовые автобусы на базе агрегатов ISUZU(Япония). Сегодня автобусы украинского производителя марки АТАМАN, работающие исключительно на природном сжатом газе – метане, представлены к вниманию перевозчиков как на внутреннем рынке так и за рубежом :
- мод.А092G6(CNG) (низкопольный город ской, с возможностью перевозки пассажиров с ограниченными физическими фозможностями) – 42 мест, из которых 19 мест для сидения, в том числе четыре для лиц ограниченной мобильностью + место для инвалидной коляски;
- мод.А092G7(CNG) (городской среднего класса) – 42 мест, из которых 24 мест для сидения;
- мод.А092G8(CNG) (пригородный среднего класса)– 34 мест, из которых 29 мест для сидения;
- мод.А092G9(CNG) (городской среднего класса )– 40 мест, из которых 28 мест для сидения.

Газовый автобус черкасского производства АТАМАN оснащен двигателем ISUZU 4HV1 (CNG), мощностью 96 кВт и механической коробкой передач MYY6S. В серийном исполнении автобус отвечает строгим на текущий момент требованиям стандарта EEV (Евро-4).
20.12.2014

ПАО «ЧЕРКАССКИЙ АВТОБУС» расширил ассортимент своих выпускаемых моделей автобусов АТАМАN новым туристическим лайнером.

В этот раз предложен к вниманию перевозчиков междугородний туристический автобус , предназначенный как для рейсовых маршрутов, так и для туристический поездок. По мнению предприятия производителя, такие автобусы должны в себе сочетать комфорт подлинного «лайнера» с хорошими ходовыми качествами. Учтены все составляющие высокого качества современных пассажирский перевозок: вместимость багажного отсека и багажных полок, практичность применяемых материалов в оформлении интерьера, надежность агрегатов и безопасность пассажиров.

Новый туристический АТАМАN А096 высотой 3330мм , шириной 2440 мм , длинной - 8810 мм имеет радиус разворота 12.5м , что позволит использовать этот автобус в исторических местах городов с узкими извилистыми улочками и и низкими мостами. Рекламный ролик нового АТАМАN А096.

Не смотря на сложную ситуацию в стране завод – производитель ПАТ «ЧЕРКАССКИЙ АВТОБУС» приступил к серийному производству уже с декабря месяца 2014 года. Украинские перевозчики уже успели познакомиться с новым автобусом на выставке ТИР 2014 в октябре месяце и убедиться в его высоком качестве. Видео ролик с производства автобуса.


07.02.2014

Всемирная конференция ISUZU в Токио.

28-29 ноября 2013 г. в Токио прошла очередная всемирная конференция “ISUZU WORLD CONFERENCE 2013”, в которой приняли участие партнеры ISUZU из более чем 50 стран мира, в том числе автомобильные заводы, дистрибьюторы и дилеры, а также японские торговые дома, обеспечивающие поставку продукции ISUZU на международные рынки. Всего на конференцию приехало более 200 человек из более чем 70 компаний.

На конференции были подведены итоги 2013 года в целом, по различным регионам мира, по сегментам деятельности ISUZU, а также оглашены амбициозные планы на ближайшие годы, включая информацию об обновляемом модельном ряде и т.д.

Почетным дипломом было отмечено 15 лет сотрудничества АО «Черкасский автобус» и ISUZU MOTORS LTD. в сфере производства автобусов и грузовиков.

________________________________________________________________________
12.03.2012

АТ «Черкаський автобус» оголосив про рестайлинг модельного ряду автобусів А092, А093 на базі комплектуючих ISUZU (Японія). В конструкцію автобуса внесені більше ніж 25 змін, що стосуються експлуатаційних та споживацьких якостей.

Автобус отримав нове ім'я - «АTAMAN».